مشخصات فردی و زندگینامه
نام:هادی
نام خانوادگی:رستگار مقدم گوهری
پست الکترونیک:Hadirm1429@yahoo.com
آدرس وب سایت:http://www.sadrayezaman.ir/
نخصص ها:فقه و اصول ، فلسفه ، هیأت و نجوم

زندگی نامه

استاد رستگار مقدم سابقه پرفراز و نشیب و فعال علمی و شخصیت‌های پرجنب و جوش و دلسوز فرهنگی است که گزیده‌ای از مصاحبۀ صمیمی و شیرین خبرنامه با ایشان را مرور می‌کنیم:

نام: هادی، شهرت: رستگار مقدم گوهری، زادگاه: مشهد مقدس، زادسال: دیماه1338¬

حیاتِ علمی

 به اقتضای حرفه پدر که متصدی فنی کارخانه قند بود در چناران بزرگ شد.

 دوران ابتدایی و راهنمایی و سال اول دبیرستان را در چناران و سالهای دیگر را در مشهد گذرانده و سال 1358 موفق به اخذ دیپلم شد.

 همزمان شدن سال آخر دبیرستان با انقلاب و تشکیل هسته‌ای برای فعالیتهای سیاسی که شهادت یکی از دوستان در 10دی در چهارراه شهدا ـ بر اثر تیراندازی سربازان رژیم ـ باعث شد این هسته مستحکم‌تر شود.

 ارتباط هسته تشکیل شده با شهید هاشمی‌نژاد و مقابله با حرکتهایی که بعد از انقلاب در چناران پیش آمده بود، با حمایت و کمک آن شهید.

 تأسیس کتابخانه به همت اعضای هسته در چناران.

 شروع فعالیتهای علمی و رونق آن به همت اعضای هسته که با کتاب الحیات و هویت صنفی روحانی، پیوند خورده و در ادامه انگیزه برای ورود به حوزه فراهم آمد.

 شرکت در کلاسهای زبان انگلیسی مؤسسه شکوه مشهد و پیشرفت تا حد تافل (بعد از دیپلم)

 شروع طلبگی، با شرکت در بخش «اندیشه‌شناسی» سازمان تبلیغات اسلامی بود که در ساختمان فعلی جامعۀ المصطفی به مسؤولیت مهندس فیاضی (مسئول فعلی خبر گزاری جمهوری اسلامی ایران) برگزار می‌شد. اساتید: شهید هاشمی‌نژاد، شهید کامیاب و آقای حکیمی بودند که به ترتیب فلسفه تطبیقی، نهج‌البلاغه و عربی تدریس می‌کردند.